699 $'dan başlayan fiyatlar

Markanızı tek bir ülkede tanıtmak ve hedef kitlenize seslenmek için ideal bir başlangıç paketi. Bu paket, basın bültenlerinizi ulaştırmak istediğiniz ülkede, iki yüz farklı mecrada yayınlanacak şekilde tasarlanmıştır. Maksimum iki yüz kelimeyle hazırlanmış basın bülteniyle hedef kitlenize doğru yer ve zamanda ulaşacağız.

Detaylar

1.199 $'dan başlayan fiyatlar

İki farklı ülkeye yönelik daha geniş bir etki alanı yaratmak için tasarlanmıştır. Üç yüz farklı mecra üzerinden basın bülteninizin yayınlanmasıyla, hedeflediğiniz mecralarda daha fazla görünürlük elde edeceksiniz. Paket içerisinde hem yazılı hem de görsel içerik desteği verilmektedir.

Detaylar

1.399 $'dan başlayan fiyatlar

Markanızı büyük çapta tanıtmak ve sesinizi küresel alanda duyurmak için özel olarak tasarlanmıştır. İki ülkede altı yüz farklı mecra ve dört sektör üzerinden geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi ekleyerek müşterilerinizle doğrudan bağlantı kurabilecek ve web site linkiyle trafik yönlendirmesi sağlayabileceksiniz.

Detaylar

3.999 $'dan başlayan fiyatlar

Bu paketle başarıya giden yolda iletişiminiz daha güçlü hale gelecek. İki farklı ülkede, üç yüz mecra aracılığıyla, dört farklı sektöre hitap edebileceksiniz. Üç anahtar kelime ve bağlantı yönlendirmeyle SEO açısından da etkin bir strateji yürütme şansı yakalayacaksınız. İletişim bilgilerinizi de ekleyerek müşterilerinizle doğrudan temas kurabileceksiniz.

Detaylar

Fiyat bilgisi sorunuz

En kapsamlı paketimiz olan Full PR ile dünya çapında size en uygun mecralarda sesinizi duyuracaksınız. Bölgesel hedefleme, bin mecra envanteri sayesinde markanızın bilinirliği artacak. Görsel ve video içeriklerle güçlü bir görsel sunum yapabilir ve iletişim bilgilerinizle doğrudan bağlantı kurabilirsiniz.

Detaylar

Daha Fazla Kullanıcıya Ulaşmak
İster Misiniz?

0 K+
Yayıncı
0 K+
Marka
0 M+
Erişim
0 K+
Sektör
İletişim Formu
close slider